Gösteri MerkeziSinemaBowling

Skip Navigation LinksAnasayfa > Tema Park > SSS > Bilet

SIKÇA SORULAN SORULAR

VIALAND’de nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

10 kişi ve üzeri okul grupları için Grup rezervasyonlarınızı www.vialand.com adresinde grup satış sayfası altındaki formu doldurarak veya satis@vialand.com adresine merkezimizi arayarak yapabilirsiniz.
10-50 kişilik münferit gruplar www.vialand.com adresinde bulunan grup satış sayfasından biletlerini online olarak alabilirler.
51 kişi ve üzeri gruplar için satis@vialand.com adresine kesinleşmiş sayıyla en az 3 gün önceden mail atabilirsiniz ya da www.vialand.com adresinde grup satış sayfasında bulunan formu doldurarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

İnternet üzerinden rezervasyon yaptığımda biletlerimi nasıl alabilirim?

İnternet üzerinden satın aldığınız/rezervasyon yaptırdığınız biletinizi işlem onay kodunuzla VIALAND bilet gişelerinden ya da kiosklarımızdan bastırabilirsiniz. E- mail olarak gönderdiğimiz E- biletinizi beyaz bir A4 kağıt üzerine yazdırıp, bilet tarihinde VIALAND TEMA PARK’a doğrudan giriş yapabilir ya da size verilen İŞLEM ONAY KODU ile orijinal biletinizi TEMA PARK gişelerinden veya kiosklarımızdan bilet tarihinde bastırabilirsiniz.

Bilet iptal şartları nelerdir?

VIALAND girişinde satın alınan biletler, satın alındığı tarih için geçerlidir ve iptal edilemez. Ancak iade durumunda bir başka gün ile değiştirilebilir.

Online bilet rezervasyon numaram bana ulaşmadı, ne yapabilirim?

web.destek@vialand.com mail adresimize mail atarak veya 0850 210 85 63 nolu çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon numaranızın tekrar gönderimini sağlayabilirsiniz.

Kendi kartımla ödediğim bileti, gişeden çocuğuma/arkadaşıma nasıl aldırabilirim?

Onay e-mailinin kopyası ve kullanılan kredi kartının numarası ile satın alınan biletleri bastırabilirsiniz.

Okul/şirket/bireysel gruplar için nasıl bir yol izlemeliyim?

satis@vialand.com adresine e-mail göndererek veya 0850 210 85 63 nolu çağrı merkezimizi arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Parkı bir günden fazla kullanmak istersem ne yapmalıyım, bu durum için indirim var mı?

VIALAND Tema Park biletleri sadece günlük geçerlidir, iki günlük giriş imkanı sağlamaz. Ancak VIALAND Kart satın alıp, sezon boyunca kullanabilirsiniz. Detaylar çok yakında vialand.com'da.

VIALAND kartın avantajları nedir?

VIALAND’in sınırsız eğlencesinden yıl boyunca yaralanabilmeniz için sezon kartlarımızı satışa sunduk.
Yaklaşık 4 giriş ücreti ödeyerek sahip olacağınız VIALAND KART ile içinde bulunulan yıl boyunca istediğiniz kadar ve istediğiniz zaman VIALAND Tema Park eğlencesinden yararlanabilirsiniz.
AVM mağazalarında sürpriz indirimler, fırsatlar ve kampanyalar da sezon kart sahiplerine yıl boyunca sunulmuş olacak. Bu fırsatı kaçırmayın!
VIALAND KART sahipleri aynı zamanda VIALAND’deki en yeni haberlerden ve fırsatlardan en hızlı haber alma şansına da sahip olur.

VIALAND Kart almak için şartlar nedir?

VIALAND Sezon Kart sahibi olabilmek için herhangi bir şart aranmamaktadır.

VIALAND kart için geçerli olmayan (Block-out) günler hangileridir? Bu ekstra günlerde gelmek istersem ne kadar ücret ödemeliyim?

VIALAND sezon kart sahipleri için herhangi bir giriş kısıtlaması bulunmamaktadır.

VIALAND kartımın süresi nedir?

VIALAND Kart geçerli olduğu takvim yılı ( sezon ) boyunca, Tema Park’ın yıl içinde açık olduğu süre boyunca sınırsız kullanılabilir. Tema Park’ın sezon içindeki açılış ve kapanış tarihleri, Tema Park yönetimi tarafından belirlenir.

VIALAND kartımı yenileyebilir miyim?

Geçerlilik süresi kartın arkasında belirtilmiştir. Kart süresi sonunda aynı karta yeni bir sezon için giriş hakkı yüklenebilir, kartın geçerliliğinde sistem tanımlama bilgisi, arkada belirtilen yazıya göre önceliklidir.

Yıllık kartımdan aile üyelerim/arkadaşlarım faydalanabilir mi?

Sezon kartlar kişiye özgüdür, bu kadar sadece üzerine kayıtlı olan kişi tarafından kullanılabilir.

Yıllık giriş kartımı kaybettim, ne yapmalıyım?

Kimliğinizle beraber bilet gişelerinden kartınızı tekrardan bastırabilirsiniz. Kaybedilen kart, kart yenileme ücreti karşılığında tekrar bastırılabilir.

VIALAND kart ile ilgili bir sorum olursa kime danışmalıyım?

Sezon kartla ilgili bilgi almak için www.vialand.com adresinden ya da 0850 210 85 63 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

© Vialand 2017. Tüm hakları saklıdır.