Kampanya Kuralları :

1 )VIALAND Tema Park’a sınırsız giriş ve ünitelere kullanımı sağlayan giriş kartıdır.

2) Yerli Kart Tam ve Çocuk Kart 139 TL, Yabancı Kart 159 TL

3) VIALAND KART kullanımı satış tarihinden itibaren 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

4) VIALAND Kartlar kişiye özeldir ve üzerinde kimlik bilgileri bulunan kişi tarafından kullanılabilir. Kartın başkası tarafından kullanıldığı tespit edilirse, Tema Park görevlileri  karta el koyma hakkına sahiptir. VIALAND bu koşullar altında ücret iadesi yapmaksızın sezon kartı iptal etme hakkına sahiptir. 

5) VIALAND KART alımı esnasında T.C Kimlik No bilgisinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

6) VIALAND KART sahipleri görevlilerin talep etmesi durumunda kartlarını ve kimliklerini ibraz etmekle yükümlüdürler. 

7) Kartın kaybedilmesi durumunda, VIALAND Tema Park Misafir İlişkileri'ne başvurulması  gerekmektedir. Kaybedilen sezon kartın yenilenmesi 20 TL ücrete tabidir. 

8) VIALAND KART başkasına devredilemez, iade alınmaz ve yeniden satılamaz. 

9) VIALAND KART ÇOCUK sahibi 15 yaşından küçük çocuklar; Tema Park’a yanlarında en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile giriş yapabilirler. 

10) Tam Vialand Kart sahipleri, 0 ile 3 yaş arasındaki bebekleri için Tema Park gişelerinden kimliklerini ibraz ederek Bebek kartlarını ücretsiz temin edebilirler.

11) VIALAND KART sahipleri, www.vialand.com‘da yayınlanan Tema Park Genel Kuralları'nı okuyup onayladığını kabul eder. Kurallara uyulmaması durumunda, VIALAND yönetimi kartı iptal etme ve VIALAND’e girişe izin vermeme hakkını saklı tutar.

12) Kampanyadan faydalanabilmek için Tema Park gişelerinde T.C. kimliği gösterilmesi zorunludur.