Gösteri MerkeziSinemaBowling

Skip Navigation LinksAnasayfa > İletişim > Reklam Alanları

REKLAM ALANLARI

Milyonlarca ziyaretçiye ulaşan VIALAND reklam alanları için Telefun ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefun Reklam Satış ve Pazarlama A.Ş.

Tel : +90 212 - 257 22 33
E-Posta : info@telefun.com.tr

Reklam Ürünleri

CLP

VIALAND genelinde 150 adet, 2 taraflı, toplam 300 sabit yüz bulunmaktadır. CLP’lerin ölçüleri 118x175 cm’dir. CLP’ler, VIALAND içerisinde genele yayılan bir biçimde yerleştirilmiş olup, 75x2 maxi, 50x2 midi, 25x2 mini networkler olarak, haftalık periyotlarla satılmaktadır. CLP’lerin afiş teslim tarihi Pazartesi, asım günü ise Salı’dır.

Totem

VIALAND içerisinde 5 adedi otopark bölgesinde, 5 adedi ise yol üzerinde olmak üzere, her yerden rahatça görülebilen toplam 10 adet totem bulunmaktadır. Totemler 15 mt yükseklikte olup, ölçüleri ise 6 mt x 3 mt’dir. Totemler aylık periyotlarla satılmaktadır.

Sütun ve Asansör

AVC içerisinde, en büyük mağazaların (Migros, Teknosa, Koçtaş vb) bulunduğu katta toplam 10 adet sütunun üstleri ve 6 adet asansör kapısı özel prodüksiyonla kaplanabilmektedir. Sütun ve asansörler aylık olarak satılmaktadır.

Duvar

VIALAND içerisinde farklı ölçülerde 6 ayrı duvar giydirilebilmektedir. Duvarlar asgari bir aylık periyotlarla kiralanmakta olup, fiyatları bulundukları yer ve ölçülerine göre değişmektedir.

Ekran

AVC içerisinde 47” ve 55” ölçülerinde toplam 44 adet ekran ile kapalı devre yayın hizmeti verilmektedir. Reklamlar, 10 sn uzunlukta günde 150 frekans ile yayınlanmakta olup, satış periyodu aylıktır

İnteraktif Uygulamalar

Telefun, sahip olduğu mobil yarışma altyapısı ile bir çok markanın etkinliklerinde hizmet vermektedir. Ekranlar kullanılarak da VIALAND içerisinde interaktif yarışmaların düzenlenmesi mümkündür. Konu ile alakalı detaylı bilgi için tıklayınız.

© Vialand 2017. Tüm hakları saklıdır.