Gösteri MerkeziSinemaBowling

Skip Navigation LinksAnasayfa > Alışveriş > Hizmetler

Hizmetler

Gününüzü mümkün olabilecek en mükemmel şekilde geçirmeniz için yararlanabileceğiniz hizmetler hakkında bilgi alın.

Danışma Noktası

Vialand

VIALAND Alışveriş Caddesi’ndeki hizmetlerle ilgili bilgi almak, mağazaların ve hizmetlerin konumlarını öğrenmek ve diğer sorularınız için uzman ve güler yüzlü kadromuza danışabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Servisleri

Vialand

Ücretsiz ring seferlerimiz Vialand Alibeyköy-Küçükköy kapı girişinden VIALAND Alışveriş Caddeleri giriş katına düzenli olarak devam edecektir.

Ücretsiz Otopark

Vialand

Aracınızın güvenli ellerde olduğunu bilerek alışverişin keyfini çıkarabilmek için ücretsiz, 8000 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparklarımızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Alışveriş Caddesi’ndeki otopark danışma noktalarına başvurabilirsiniz.

Banka & ATM

Vialand

İhtiyaç duyduğunuz anda banka işlemlerinizi gerçekleştirmek veya para yatırmak, çekmek, transfer etmek gibi hızlı işlemleri aradan çıkarmak için Alışveriş Caddesi içerisinde Banka & ATM’ler de mevcut!

Tekerlekli Sandalye

Vialand

VIALAND Alışveriş Caddesi’nde gün boyunca ücretsiz kullanabileceğiniz tekerlekli sandalye ihtiyaçlarınızı danışmamızdan temin edebilirsiniz.

Vale

Vialand

VIALAND’e geldiğinizde park yeri bulmakla vakit kaybetmeyin diye, vale servislerimizdeki uzman personelimiz sizin yerinize aracınızı otoparkımıza uygun ve güvenli bir şekilde park ediyor

Araç Yıkama

Vialand

Aracınızın bakımını en iyi şekilde sağlayacak uzman kadrosu ve kaliteli sistemleriyle araç yıkama hizmeti VIALAND Mavi Otopark'ta!

Terzi

Vialand

VIALAND Alışveriş Cadddeleri’nde hizmette sınır tanımıyoruz. Siz alışverişinizi yaparken terzimiz kıyafetlerinizi tamir etsin. Sizin yapmanız gereken tek şey eve dönerken kıyafetinizi almayı unutmamak.

KAYIP & BULUNTU EŞYA

Vialand

Kaybettiğiniz tüm eşyalarınız için kayıt tutulmakta, titizlikle araştırılmakta ve bulunursa size teslim edilmektedir. Kayıp ve buluntu eşyalar için danışmadan bilgi alabilirsiniz”

VİALAND TAKSİ

Vialand

Vialand taksi konforunuz için hizmet vermektedir.”

WİFİ

Vialand

AVM Food Court katında ücretsiz wifi hizmeti 

 

Sinema

Vialand

Bebek Bakım Odası

Vialand

Revir / Ambulans

Vialand

WC

Vialand

Mescit

Vialand

ECZANE

Vialand

 

© Vialand 2017. Tüm hakları saklıdır.